Absürt-komedi ‘Lan İsmail’in ön tanıtımı yapıldı

Absürt-komedi ‘Lan İsmail’in ön tanıtımı yapıldı

Nisan 11, 2022 0 Yazar: Kios TV

Yapımcılığını Ekol Medya Yapım’ın üstlendiği absürt-komedi tarzındaki ‘Lan İsmail’ isimli uzun metrajlı filmin ön tanıtımı İzmir’de Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

İZMİR (İGFA) – Yılmaz Aydın’ın yazıp yönettiği çekimleri İzmir’de yapılan ‘Lan İsmail’in başrolünü ise Harun Uzun, Ali Asker Elmas, Ali Gülen paylaşıyor.

İzmir Narlıdere’de yapılan tanıtım toplantısında konuşanyapımcı Murat Akman, filmin kamera önündeki tüm ekibin ilk kez oyunculuk deneyimi yaşadığını belirtti. Akman, “İzmir’de 8 ay önce Ekol Medya Yapım’ı kurduk. Bu kısa sürede yeni yüzler ile böylesine güzel bir iş çıkardık. Bunun bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Yavaş yavaş karşılığını alacağız” dedi.

Filmin senaristi ve yönetmeni Yılmaz Aydın, “lan İsmail, absürt-komedi tarzında bir film oldu. Oyuncu arkadaşlarımız, ilk kez kamera önü deneyimi yaşadı. Ancak hepsi profesyonel iş çıkardı” dedi.

Ekol Medya Yapım genel koordinatörü Nihal Demir, filmin çok keyifli bir film olduğunu belirterek, “Bugün burada filmimizin ön tanıtımını gerçekleştirdik.Yaklaşık 1 ay gibi bir süre içerisinde sinema seyircisi ile buluşacağız. Bizlere destek veren Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İki ayrı karaktere hayat verdiğini belirten filmin başrol oyuncularından Ali Asker Elmas ise, çekerken çok eğlendiklerini belirterek, sinemaseverlerin de çok eğleneceğini düşündüğünü söyledi.

Başrol oyuncularından Ali Gülen ise, “Benim ilk projem olduğu için çok heyecanlıyım. Bahtiyar isimli karaktere hayat verdim. Seyirciye tebessüm ettirecek saf bir karakter. Bizlere güvenen Ekol Medya Yapım ailesine ve tüm oyuncu arkadaşlarım ile kamera arkasındaki ekibimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş