AK Kadınlar Osmaneli ilçesinde kahvaltıda buluştu

AK Kadınlar Osmaneli ilçesinde kahvaltıda buluştu

30 Mart 2022 - 14:38 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 30 Mart 2022 – 14:38
Haber Güncellenme Tarihi: 30 Mart 2022 – 14:38


AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit ilçe kadın kolları başkanları ile Osmaneli ilçesinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) – Bilecik’in Osmaneli İlçesinde düzenlenen kahvaltı programında AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit ve ilçe başkanları ilçelerdeki partilerinin çalışmaları hakkında görüştü.

Biz Birlikte Bilecik’iz, Birlikte güçlü bir aileyiz diyen AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit, “AK Kadınlar Bilecik olarak ilçe başkanlarımız ile birlikte Osmaneli ilçemizde bir araya geldik. İlçelerimde başkanlarımızın çalışmaları hakkında bilgiler alarak, Ramazan ayında yapılacak çalışmalarımızın istişaresini gerçekleştirdik. Bizleri misafir eden Osmaneli Kadın Kolları Başkanımız Sevcan Alkuş’a ve Osmaneli ilçemizdeki programa katılan Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın değerli eşi Fatma Yağcı, hanıma, Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e ve ilçe başkanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş