Amasya’nın altyapısı güçlü olacak

Amasya’nın altyapısı güçlü olacak

7 Haziran 2022 - 15:37 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 7 Haziran 2022 – 15:37
Haber Güncellenme Tarihi: 7 Haziran 2022 – 15:37


Amasya Belediyesi kentin altyapı ve üstyapı sorunlarını giderme noktasında tüm birimleriyle koordineli çalışmaya tüm hızıyla devam ediyor.

AMASYA (İGFA) – Kentin her noktasında çalışmalarını sürdüren Amasya Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Gerçekleşen altyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şunları kaydetti:

“Yazın gelmesiyle birlikte yol ve altyapı çalışmalarına hız verdik. Amasya’mızın çok sayıda mahallesinde ve noktasında bu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen işleri ekiplerimizce alt yapı çalışmalarına ağırlık verdik. Geçici çözümlerle günü kurtarmak değil, şehrimizin sorunlarına kalıcı çözümler üretmek istiyoruz. Bizim için güneşli olan her gün bir fırsattır. Bu nedenle çalışmalarımızı mesai gözetmeden sürdürüyoruz. Çalışmalarımız sırasında hemşerilerimizi rahatsız etmemeye azami ölçüde dikkat ediyoruz. Daha sağlıklı, kaliteli içme suyu ve beraberinde kayıp ve kaçakların ciddi oranda azaldığı, kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarıyla beraber de rahatsız edici kokunun oluşmadığı güzel bir ortamı yaşayacağız. Biz hizmeti Allah için yapan, Millete görüntü verme adına değil, Amasya’mıza hizmeti, ibadet aşkıyla yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz. Kentimizin her yerinde mahalle mahalle, sokak sokak cadde cadde sürdürdüğümüz planlı çalışmalar ile sağlıklı altyapısı, konforlu üstyapısı, sosyal donatı ve yaşam alanlarıyla marka şehri inşa ediyoruz.”

Paylaş