Amerikalı tekne tutkunlarının beğenisini kazandı

Amerikalı tekne tutkunlarının beğenisini kazandı

Nisan 11, 2022 0 Yazar: Kios TV

Sirena Marine, ABD’nin Florida eyaletinde yapılan 2022 Palm Beach Uluslararası Boat Show’da Sirena 58, Sirena 68 ve Sirena 88 modelleriyle gerçek bir gövde gösterisi yaptı.

İSTANBUL (İGFA) – Sektörde 16. yılını geride bırakan Sirena Marine’in yurt dışı fuar rotasının son durağı ABD’nin Florida eyaleti oldu. Sirena Marine, iki Sirena 58, birer Sirena 68 ve Sirena 88 olmak üzere toplam dört tekneyle fuarda yer aldı.

Hem Sirena Marine standına hem de fuara damgasını vuran model ise ABD’li tekne tutkunlarının karşısına ilk kez çıkan Sirena 68 oldu.

Fuardaki Sirena Marine standının yıldızı olan Sirena 68, suya indirilmesinin üzerinden bir yıl gibi kısa süre geçmesine rağmen 28 adet satış rakamına ulaşmıştı. Diğer tüm Sirena modellerinde olduğu gibi yenilikçi tasarımlarıyla tekne sahiplerine deplasman süratlerinde birinci sınıf uzun seyirler sunan tasarımcı German Frers’in imzasını taşıyan Sirena 68’in açık alanları tamamen keyif ve konfora öncelik verilerek tasarlandı. Güvertenin baş tarafı güneşlenmek ve denizdeyken keyifli zaman geçirmek isteyenler için gerçek bir cazibe merkezi konumunda.

Paylaş