Bilecik Bozüyüklü sporcu Dart Turnuvasında Türkiye ikincisi oldu

Bilecik Bozüyüklü sporcu Dart Turnuvasında Türkiye ikincisi oldu

Nisan 12, 2022 0 Yazar: Kios TV

Antalya Kemer’de düzenlenen Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 5.sıralama ayağı 8-11 Nisan 2022 de yapılırken, müsabakalarda Bozüyük Güneş Spor Kulübü adına yarışan sporcu Özcan karagöz Gençler Türkiye kategorisinde 2. oldu.

Pazaryeri Gündem / BİLECİK İGFA) –  Başarılı sporcuyu tebrik eden Güneşspor Kulübü başkanı Ümit Kök, “Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 5.sıralama da yarışan tüm sporcularımıza, Milli Takım Dart antrenörümüz Özlem Torunlar’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. ” dedi.

Başkan Kök yaptığı açıklamada, “Kulübümüze yeni eklediğimiz branşlar arasında dart branşında  ilk defa katıldığımız müsabakada ilk madalyamızı almanın gururu içerisindeyiz. Sporcumuz 90 sporcunun arasında Türkiye 2. Olmuştur. Kendisini tebrik eder başarıların devamını dilerim. Güneş Spor Kulübü Milli takım Dart  Antrenörü Özlem Torunlar’ın   kadınlar  kategorisinde yarışmaya çıkarttığı Kulübümüz kadın kollarında olan Yasemin Güneç, Fatma Pişkinel, Azra Pişkinel, Hayriye Can ve Burçin Köroğlu’na gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür ederim. Kadınlarımızı sporun her alanında var olması gerektiğini ve bu yönde çalışmalarımızın devam ettiğini belirtmek isterim. Turnuvalara katılan ve katılmak isteyen kadınlarımızın da ilerleyen zamanda daha aktif bir şekilde sporla uğraşmaları için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz” diye konuştu.

Paylaş