Bursa İznik’te Bal-Göç gençliği sahurda buluştu

Bursa İznik’te Bal-Göç gençliği sahurda buluştu

Nisan 17, 2022 0 Yazar: Kios TV

Bursa’da Bal-Göç İznik Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından “Gençlerle Omuz Omuza Sahur Programı” düzenlendi. Gençler Sahur sofrasında bir araya geldi.

BURSA (İGFA) – Ramazan ayının gelmesiyle toplumda artan birlik ve beraberlik ruhunu en iyi şekilde yaşatan BALGÖÇ İznik Şubesi sahurda bir araya geldi. Gençlerin milli ve manevi duygularına bağlı kalarak dini değerlerine sahip çıkmasını amaçlayan BALGÖÇ bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor.

Bal-Göç İznik Şubesi Gençlik Komisyonu tarafından dernek lokalinde gerçekleştirilen “Gençlerle Omuz Omuza Sahur Programına” BALGÖÇ’lü gençler yoğun ilgi gösterdi.

BALGÖÇ İznik Şubesi Başkanı Serkan Acar, gençlerle bir arada olmanın ayrı bir duygu olduğunu ifade ederek, “Bizlerde gençlerin yeri çok ayrı. Gençlerimizin milli, manevi değerlerine bağlı kalarak dini vecibelerini yerine getirdiği etkinlikler bizleri de mutlu ediyor. BALGÖÇ İznik Gençlik Komisyonu Başkanımız Serkan Aydın ve yönetimine, bu sahurda bizleri yalnız bırakmayan çok değerli üyelerimize yönetim kurulum adına teşekkür ediyor, Rabbimden tuttuğumuz oruçları kabul etmesini niyaz ediyorum” dedi.

Paylaş