Bursa Kalite Ödülü sahiplerini buldu

Bursa Kalite Ödülü sahiplerini buldu

5 Haziran 2022 - 12:38 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 5 Haziran 2022 – 12:38
Haber Güncellenme Tarihi: 5 Haziran 2022 – 12:38


KalDer Bursa Şubesi ve Bursa Sanayicileri ve İş insanları Derneği (BUSİAD) iş birliği ile düzenlenen Bursa Kalite Ödülü’nün sahipleri belli oldu.

BURSA (İGFA) – Türkiye Kalite Derneği (KalDer), Türkiye’nin rekabet gücünü yükseltmek adına “kalite” anlayışını tüm çalışmalarının odağına alan kurum ve kuruluşları ödüllendirmeye devam ediyor.

Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek Türkiye’nin rekabet gücünü yükseltmek adına faaliyetler yürüten Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer) düzenlediği ve iş dünyasının en prestijli organizasyonları arasında yer alan Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin yerel ayağını oluşturan Bursa Kalite Ödülü, sahiplerine takdim edildi.

KalDer Bursa Şubesi’nin Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) iş birliğiyle düzenlediği Bursa Kalite Ödülü kapsamında dört kurum ve kuruluş ödül adı.

Hitachi Astemo Türkiye “2021 Bursa Kalite Büyük Ödülü”ne layık görülürken, Bandırma Belediyesi, Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de “2021 Bursa Kalite Başarı Ödülü”nü aldı.

KalDer Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi, önceliklerinin insanların temel ihtiyaçlarını karşılayarak yarın endişesi ve kaygısı olmadan hayatlarını sürdürebilmesi olduğunu kaydetti. Bu yıl 4 güzide kurumun ödül sürecinde yer aldığını belirten Direkçi, “EFQM Modeli ile yürümeyi tercih ederek; kurumları, tüm paydaşları ve kendileri için çok büyük bir işe imza attılar. Hepsini kutluyor, yolculuklarında başarılar diliyorum” dedi.

Paylaş