DEVA Mudanya’da ‘temiz’ farkındalık… Çevre temizliğine kendi sokaklarından başladı

DEVA Mudanya’da ‘temiz’ farkındalık… Çevre temizliğine kendi sokaklarından başladı

7 Haziran 2022 - 13:49 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 7 Haziran 2022 – 13:49
Haber Güncellenme Tarihi: 7 Haziran 2022 – 13:49


Bursa’nın Mudanya ilçesinde Dr. Dilek Durak başkanlığındaki DEVA Partisi, Dünya Çevre Günü’nde farklı bir etkinlikle farkındalık mesajı verdi.

BURSA (İGFA) – DEVA Partisi Mudanya İlçe Başkanı Dr. Dilek Durak ve yönetimi, parti binasının bulunduğu Halitpaşa Mahallesi Ali Fuat Paşa Sokak’ta ellerine süpürgelerini alarak kapılarının önlerini süpürdü.

“Herkes kapısının önünü süpürürse tüm sokaklar tertemiz olur” mesajı veren partililerin farkındalık etkinliğine sokak sakinleri de eşlik etti.

Dünya Çevre Günü dolayısıyla parti binasının olduğu sokakta bulunan dükkanların önlerini temizlediklerini belirten İlçe Başkanı Dr. Dilek Durak, etrafı kirletmemek ve yerlere çöp atmamak konusunda halkın bilincini yüksek tutmak amacıyla Mudanya ve Bursa’nın temiz olmasını istediklerini söyledi. “Hepimiz çevre bilinci sahibi olduğumuzda her yer cennete dönüşecektir” diyen Başkan Durak,  “Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi doğayı, çevreyi korudukça doğa da bizi korur. Çünkü yarının doğası bugünden oluşturulur. Temennimiz herkesin sağlıklı, temiz ve zarar görmemiş bir çevrede yaşamasıdır” diye konuştu.

Paylaş