Didim Şanlıurfalılar Derneği’nden 1000 aileye gıda yardımı

Didim Şanlıurfalılar Derneği’nden 1000 aileye gıda yardımı

Nisan 12, 2022 0 Yazar: Kios TV

İzmir Şanlıurfa Federasyonu bünyesinde bulunan Didim Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Ahmet Özcan öncülüğünde Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Didim’de tespit edilen 1000 aileye gıda yardımında bulundu.

İZMİR (İGFA)- İş insanı Ahmet Özcan’ın Şanlıurfalılar Derneği’ne bağışladığı yardım kolileri, Didim Şanlıurfalılar Derneği görevlileri tarafından tespit edilen ihtiyaç sahiplerinin adreslerine bırakıldı. Bir nebze de olsa bu sıkıntılı günlerde hemşerilerine katkıda bulunmak istediklerini belirten Özcan, “Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Ramazan ayında yardımlarımızı artırarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştık.

Didim ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelere 1000 adet yardım kolisi dağıttık. Yardımların ilk bölümü olan 1000 yardım kolisi dağıtılmak üzere yola çıkarken ihtiyacı olan aileleri belirlemek üzere köy muhtarları ve imamlarından bilgi aldık.  İlçe merkezinde yardımlarımızı oradaki dernek yetkililerimiz ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Didim, bizim için çok önemli. Biz buralıyız ve burayı seviyoruz. Elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum”

Paylaş