Kayseri Büyükşehir’den ara tatil etkinlikleri

Kayseri Büyükşehir’den ara tatil etkinlikleri

Nisan 11, 2022 0 Yazar: Kios TV

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, aralıksız sürdürdüğü öğrenci dostu faaliyetleri kapsamında öğrencileri bilimle buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Bilim Merkezi’nin, 13-14-15 Nisan ara tatilde düzenleyeceği bilim ve eğlence dolu ücretsiz atölyelere kayıtlar başladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında eğitime, bilime ve öğrencilere yönelik hizmetlerini hemen her alanda sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi yaklaşan ara tatil döneminde miniklere bilim ve eğlence dolu atölyeler hazırladı. 

Kayseri Bilim Merkezi eğitmenlerince hazırlanan, miniklerin ara tatil dönemini eğlenerek ve öğrenerek geçirmesi amaçlanan program içeriğinde, 13 Nisan’da 9-12 yaş grubunda Canlılar Dünyası, 6-8 yaş grubunda Hikâyelerle Resim, 14 Nisan’da 8-10 yaş grubunda Fizik Atölyeleri, 9-12 yaş grubunda Eğlenceli Deneyler yer alıyor. 15 Nisan’da ise 9-12 yaş grubunda Arduino Atölyeleri ve 6-8 yaş grubunda Evreni Keşfet atölye etkinlikleri minikleri bekliyor. 

Paylaş