Kayseri Kocasinan’dan çocuklara eğlenceli etkinlik

Kayseri Kocasinan’dan çocuklara eğlenceli etkinlik

27 Mart 2022 - 11:38 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 27 Mart 2022 – 11:38
Haber Güncellenme Tarihi: 27 Mart 2022 – 11:38


Kocasinan Belediyesi, şehit ve gazi çocuklarına yönelik düzenlediği kukla, tiyatro ve vantrolog etkinliğiyle keyifli bir gün yaşattı. Etkinliğe katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ‘Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla çalıştıklarını belirterek, “Bütün gayretimiz, çocuklarımızın, gençlerimizin ve şehrimizde yaşayan herkesin yüzünü gülümsetebilmek içindir” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi hizmet binası seminer salonunda, şehit ve gazi çocuklarına yönelik düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Çolakbayrakdar, çocuklarla yakından ilgilendi.

Çocuklarla birlikte vakit geçirmekten mutluluk duyduğuna dikkat çeken Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, “Önemli konu başlıklarımızdan bir tanesi; gençlerimiz ve çocuklarımızdır. Konu çocuklarımız ve gençlerimiz olduğunda her zaman için pozitif ayrımcılık var. Çocuklarımız her zaman önceliğimizdir. Özellikle şehitlerimizin emaneti, gazilerimizin göz bebeği olan evlatlarımıza yönelik bir etkinlikle çocuklarımızı bir araya getirdik.Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Çocuklar ise unutulmaz anlar yaşadıklarını ifade ederek, kendilerine böyle bir hizmet sunulduğu için Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Paylaş