Manisa Salihli’de MASKİ’den hizmet içi eğitim

Manisa Salihli’de MASKİ’den hizmet içi eğitim

6 Haziran 2022 - 12:28 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 6 Haziran 2022 – 12:28
Haber Güncellenme Tarihi: 6 Haziran 2022 – 12:28


MASKİ Genel Müdürlüğü, hizmetlerin aksamaması için Salihli ilçesinde görev yapan personele yönelik “Kullanıcı Seviyesi Bakım Eğitimi” düzenledi.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kaliteli ve daha hızlı hizmet üretmek adına personeline yönelik kurum içi eğitimlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı tarafından Kanalizasyon Daire Başkanlığından üstyapı bakım onarım ustası ve İçme Suyu Daire Başkanlığından operatör ile Salihli ilçesinde görev yapan personellerine “Kullanıcı Seviyesi Bakım Eğitimi” verdi. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Serdar Akdeniz tarafından verilen eğitime ilçede görev yapan personel katıldı.

İş makinesi kullanıcılarına ve araç sürücülerine yönelik verilen eğitimlerin önemine değinen MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, MASKİ Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlara kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına kurum içi eğitimleri aralıksız sürdürdüklerini kaydetti. Aydınyer, il genelinde çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini kaydetti.

Paylaş