MHP Hekimhan İlçe Teşkilatından Malatya Büyükşehir’e ziyaret

MHP Hekimhan İlçe Teşkilatından Malatya Büyükşehir’e ziyaret

Nisan 8, 2022 0 Yazar: Kios TV

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Milliyetçi Hareket Partisi Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul ederek bir süre görüştüler.

MALATYA (İGFA)- Hekimhan İlçesine yapılan hizmet ve yatırımların değerlendirildiği ziyaret sırasında konuşan MHP Hekimhan İlçe Başkanı Yılmaz Ekici, “Milliyetçi Hareket Partisi Hekimhan İlçe teşkilatı olarak Sayın Başkanımızı ziyaret ederek ilçemize yapılan hizmet ve yatırımlarla ilgili istişarelerde bulunduk. Sayın Başkanıma bu güzel karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Başkanıma ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşkilatımız ve Cumhur ittifakı adına çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızın sahada yapmış olduğu çalışmaların birileri tarafından göz ardı edilmesine Milliyetçi Hareket Partisi olarak müsaade etmeyeceğiz. Biz gönül veren değil gönlünü veren insanların hizmetkârı olmayı şeref biliriz. MHP olarak her zaman doğrunun yanında, her zaman şerefli insanın hizmetkârı olmayı kendi adıma şeref bilir teşkilatım adına saygılarımı sunuyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi olarak sahada çok büyük çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Gürkan ise yaptığı konuşmada, “Yılmaz Başkan güzel ifadelerde bulundu. Sahada Büyükşehir Belediyesi olarak Malatya’nın her karışında ve her yerinde şantiyelerimiz var ve çalışmalarımız sürüyor. Malatya tarihinin hiçbir döneminde görülmemiş ve Malatya tarihinin toplam hizmetlerinden daha fazla hizmet yapılmakta. Ancak bu hizmetleri itibarsız hale getirmek, küçük düşürmek veya yok saymak isteyen insanlar dün de vardı, bugünde var yarında olacaktır. Doğru duvar yıkılmaz, mızrak çuvala sığmaz, güneş balçıkla sıvanmaz. Biz doğru bildiğimiz yolda emin adımlarla yürüyeceğiz. Bu tip insanlarında ifadeleri bize daha da güç kazandıracak. Daha azimli ve daha kararlı olacağız. Ama bu toplumda gururla ifade edeyim ki dürüst ve namuslu insan çok fazladır. Bu anlamda da Hekimhan ilçemizde MHP teşkilatı olarak yapılan hizmetleri takdir ettiğiniz gibi yapılacak olan işlerinde istişaresini beraberce yapıyoruz” dedi. 

Paylaş