‘’Turizm Gazeteciliği ve Yazarları Eğitimi’’ programı sona erdi

‘’Turizm Gazeteciliği ve Yazarları Eğitimi’’ programı sona erdi

1 Nisan 2022 - 08:18 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 1 Nisan 2022 – 08:18
Haber Güncellenme Tarihi: 1 Nisan 2022 – 08:18


Basın İlan Kurumu (BİK) ve İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA)’nın katkılarıyla düzenlenen ve 3 gün süren programa Gaziantep, Adıyaman ve Kilis illerinden katılan yerel basın mensuplarının “Turizm Gazeteciliği ve Yazarları Eğitimi” projesinin kapanış programı, katılımcılara verilen sertifika töreni ile son buldu.

KİLİS (İGFA)- Sertifika dağıtım törenine BİK Genel Müdür Yardımcısı Cavit Erkılınç, İKA Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz, AA Yönetim Kurulu Üyesi İstanbul İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İsmail Çağlar,
BİK Danışmanı Cihat Zafer Demirel, BİK Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Gaziantep Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde 29-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen programa Kilis’ten yerel gazetelerde görev yapan basın mensupları da katılım sağlayarak program sonunda sertifikalarını aldılar. Gazetemizden “Turizm Gazeteciliği ve Yazarları Eğitimi” programına Necmettin Şekeroğlu, Mehmet Ali Zahteroğulları ve Şükrü Uncuoğlu da katılım sağlayarak eğitim sertifikalarını aldılar. Program sertifika dağıtım töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Paylaş