CW Enerji Antalya BilimFest’te ilgi odağı oldu

CW Enerji Antalya BilimFest’te ilgi odağı oldu

Nisan 4, 2022 0 Yazar: Kios TV

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Antalya Bilim Festivali’nde (BilimFest) ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

ANTALYA (İGFA) – Antalya Pamuklu Dokuma Fabrikası’nın her bir binasının tek tek korunduğu, şehrin bilim, kültür ve sanat adasına dönüştürülen DokumaPark’ta gerçekleştirilen BilimFest’te en yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerle buluşturduklarını belirten CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, stantlarına ilginin oldukça yoğun olduğunu söyledi.

31 Mart- 2 Nisan günlerinde düzenlenen etkinlikte ürünlerinin fazlasıyla ilgi çektiğini dile getiren Sarvan, “BilimFest’te gençlerimiz ve çocuklarımızla dolu dolu üç gün geçirdik. Standımızda elektrikli şarj istasyonu ve elektrikli araç, güneş enerjili bebek arabası, güneş enerjili şemsiye, esnek paneller, güneş panelleri, invertörler ve diğer yeni ürünlerimiz vardı. Bu tarz etkinlikler aracılığıyla ziyaretçilerimizle bir araya gelmek ve ürünlerimizi yakından tanıtmak gerçekten çok keyif verici” dedi.

Sektörlerini ilgilendiren hemen her organizasyonda aktif bir şekilde yer almaya devam edeceklerinin altını çizen Sarvan, sektörün gelişimi adına çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.

Daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalıştıklarına dikkat çeken Sarvan, “Çevreci ve insan odaklı bir anlayışa sahibiz. Gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir dünya bırakılması hedefiyle üretiyor ve projeler geliştiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana olduğu gibi bundan sonra da sürekli gelişim ve yenilikçi anlayış çerçevesinde yol almaya özen göstereceğiz” diye konuştu.

Paylaş