Sözcü Çelik’ten darp iddialarına ilişkin paylaşım

Sözcü Çelik’ten darp iddialarına ilişkin paylaşım

20 Mart 2022 - 16:08 0 Yazar: Kios TV

Haber Giriş Tarihi: 20 Mart 2022 – 16:08
Haber Güncellenme Tarihi: 20 Mart 2022 – 16:08


AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, hastanedeki darp iddialarına ilişkin paylaşımda bulundu.

ANKARA (İGFA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Muğla’da bir hastanede, uzman çavuş ile doktor arasında yaşandığı iddia edilen darp olayına yönelik sosyal medyada paylaşım yaptı.

Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sağlık ve güvenlik teşkilatının Türkiye’nin göz bebeği olduğunun altını çizerek, Güvenlik teşkilatının Türkiye’yi korumak için büyük fedakarlık ve cesaretle mücadele ettiğini söyledi.

“Sağlık çalışanlarımızın içinden geçtiğimiz zorlu salgın koşullarındaki üstün gayretlerine şükran borçluyuz” diyen Çelik, paylaşımı, “Sağlık teşkilatımız da güvenlik güçlerimiz de vatansever bir mücadele veriyor. Sağlık teşkilatımızı ve güvenlik güçlerimizi polemik konusu yapanlar yakışıksız bir davranış sergiliyorlar. Münferit hadiseler üzerinden, ülkemizin övünç kaynağı olan güvenlik teşkilatlarımızı, sağlık çalışanlarımızı ve tıp fakültelerimizi yıpratmaya dönük provokatif gündemleri, bu kurumlarımızın kıymetli mensuplarını incitecek nitelikte paylaşımları reddediyoruz. Münferit hadiselerde suç ve cezanın şahsiliği ilkesi esastır” ifadelerine yer verdi.

Paylaş